Церква Святого великомученика Пантелеймо́на (Св. Параскевії) — діюча греко-католицька дерев’яна церква у бойківському стилі в місті Сколе Львівської області. Парафія належить до Сколівського деканату, Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ.
Церкву споруджено у ХVII столітті, за переказами — 1597 року. Спочатку називалася церквою святої Параскеви. Діяла як парафіяльна до 1896 року. З цього ж року почала діяти церква Різдва Пресвятої Богородиці. У церкві св. Пантелеймона богослужби відбувались по великих святах. Остаточно церква була закрита з вересня 1939 року.
У 1944-1945 роках діяла, поки відбувався ремонт у церкві Різдва Пресвятої Богородиці.
1948 року комуністичним режимом церква була закрита.
З 1948 по 1990 рік церква використовувався як музей.
У 1960 році церкву передано під Історико-краєзнавчий музей.
За підпілля парафію обслуговував о. Лесів – греко-католицький священик, який трагічно загинув у автокатастрофі.
Після проголошення Незалежності України, церква була передана віруючим. 9 серпня 1993 року було вперше відправлено службу отцем деканом Василем Головацьким та отцем-дияконом Володимиром Борисом 21 вересня 1993 року церква освятив владика Юліан Вороновський. 4 жовтня 1993 року було обрано церковний уряд. 17 листопада 1993 року грамотою призначено завітателем церкви отця Володимира Бориса.

У 1994 році при церкві засновано братство Св. Володимира.







