Таким був головний посил виїзної наради, присвяченої обговоренню питань охорони об’єктів культурної спадщини Стрийщини, у Гніздичеві.
Захід відбувся вчора, 26 червня, на території Кохавинського монастиря святого Герарда. Участь у ньому взяли представники Львівська обласна державна адміністрація та Стрийська районна державна адміністрація, делегати 14 громад Стрийщини, а також духовенство, науковці, краєзнавці, — усі, кому не байдужа доля культурної спадщини регіону.
Ця нарада третя з циклу: перші дві відбулись у Стрию та Ходорові відповідно. Ініціатором проєкту є завідувач Сектор Культурної спадщини Стрийської РДА Ольга Боднар за підтримки Стрийської РДА і департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.
За словами Ольги Боднар, Стрийська РДА старається співпрацювати з різноманітними громадськими організаціями, Туристичним інформаційним центром Стрия, Агенцією регіонального розвитку Львівської області.
Додамо, у межах заходу відбулась також презентація науково-популярного журналу “Наша спадщина”, виступ музичного колективу, екскурсія в єдиний у світі музей-заповідник гетьмана України Івана Виговського. Наступна виїзна нарада планується у Розвадові.






















